«Податки. Армія. Перемога»: до Дня Конституції на Черкащині погасили нову марку

Дата: 27.06.2024 16:33

Кожна гривня наближає Перемогу. На Черкащині презентували новий  поштовий набір від Укрпошти «Податки. Армія. Перемога». Участь у її спецогашенні взяла перша заступниця очільника області Наталія Кравченко разом із в.о. начальника ГУ ДПС області Володимиром Жаврідом.

Як зауважував Президент України, зарплата одного військового – це податки 6-8 працюючих українців. Військові відстоюють Україну в боях, а ті, хто працють та чесно сплачують податки, роблять свій внесок в обороноздатність країни та нашого війська.

Фото без описуФото без опису– Наша армія боронить нас від жорстокого ворога, – зауважила Наталія Кравченко. – Від наповнення бюджетів, своєчасно сплачених податків залежить те, як наші оборонці забезпечені, як озброєні. Це – відповідальність кожного з нас, як платників податків, та нашої держави. Підтримуймо нашу армію, сплачуймо податки, наближаймо Перемогу!

Поштовий випуск «Податки. Армія. Перемога» є частиною всеукраїнської інформаційної кампанії «Наші податки – наш захист!». Набір включає аркуш «Податки. Армія. Перемога», конверт «Перший день» і картку. На поштовому випуску зображено монету НБУ номіналом 1 гривня.

Фото без описуПридбати поштовий набір можна онлайн тут: bit.ly/taxesarmy.