Комплексна програма „Турбота “ на 2018-2020 роки

Додаток

до рішення сільської ради

                                                                                   22.12.2017  № 3-5/VІІ

 

Комплексна програма

„Турбота “

на 2018-2020 роки

 

  1. Загальні положення

 

Комплексна програма „Турбота“ на 2018 – 2020 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до п. 22  ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, статті 11 Закону України „Про реабілітацію інвалідів в Україні“.

Турбота про людей, які перебувають у складних життєвих обставинах – один з основних напрямів соціальної політики держави.

В сучасних економічних умовах вона набуває особливого значення. Головне спрямування соціальної політики – це створення комплексу правових, економічних, психологічних, освітніх, медичних, реабілітаційних та інших заходів, основною метою яких є поліпшення або відтворення життєдіяльності, соціальної адаптації, повернення до повноцінного життя осіб, які потребують соціальної допомоги та послуг.

При розробленні Програми враховано сучасну ситуацію у сфері соціального захисту населення об’єднаної територіальної громади, пропозиції щодо поліпшення соціального захисту ветеранів війни та праці, інвалідів, малозабезпечених та багатодітних сімей, учасників АТО.

З огляду на вищезазначене, затвердження Програми дозволить якісно посилити соціальний захист ветеранів, одиноких непрацездатних громадян, інвалідів, їх соціальної та професійної реабілітації, інтеграції в життя суспільства.

2. Мета Програми

Метою Програми є створення сприятливих соціально-економічних, медичних, організаційних та правових умов і гарантій для реалізації прав інвалідів та малозахищенних верств населення, забезпечення їх участі в економічній, соціальній, культурній та інших сферах суспільного життя.

 

3. Завдання та заходи Програми

Основним завданням Програми є підвищення рівня життя ветеранів війни та праці, інвалідів, учасників АТО  забезпечення їх засобами реабілітації та поліпшення санаторно-курортного лікування шляхом посилення соціальних гарантій.

Заходи з виконання Програми наведені у додатку до Програми.

 

 

 

4. Фінансове забезпечення Програми

Фінансування Програми здійснюватиметься за рахунок коштів державного бюджету, обласного, районного та інших місцевих бюджетів у межах видатків по відповідних галузях, інших джерел, не заборонених законодавством.

Розрахунок потреби в коштах на виконання заходів програми у 2018 році та наступних роках розробляється щорічно виконавчим комітетом сільської ради та подається на затвердження сесії сільської ради.

Головним розпорядником коштів, направлених на виконання заходів програми є Іваньківська сільська рада обєднаної територіальної громади

 

5. Очікувані результати Програми

Реалізація Програми дасть змогу забезпечити посилення соціального захисту ветеранів війни та праці, інвалідів, мавлозабезпечених та багатодітних сімей, учасників АТО, що сприятиме покращенню умов їх проживання та вихованню у молоді шанобливого ставлення до означених категорій населення.

 

Секретар сільської ради                                                     Г.В.Почапська

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь