17.02.2022 року. Повідомлення про проведення громадських обговорень під час розроблення детального плану території в селі Іваньки

про проведення громадських обговорень під час розроблення

детального плану території в селі Іваньки

Відповідно до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»    22.02.2022  о 10.00  в адмінбудинку  за адресою:                                    с. Іваньки, Уманського району, Черкаської області, вул. Ігоря Щербини,35 відбудуться громадські слу­хання щодо врахування  гро­мадських інтересів під час роз­роблення містобудівної   докуме­нтації:

Детальний план території частини житлового кварталу по провулку Садовий,1 в селі Іваньки для розміщення об’єктів і споруд телекомунікацій.

Містобудівну документа­цію розроблено відповідно до  ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі   рішення Іваньківської сільської ради «Про розробку  детального плану території частини житлового кварталу по провулку Садовий,1 в с.Іваньки» № 14-19/VII від 17.09.2021 року.