Оголошення про конкурс на ЦНАП

15.01.2021 року

Іваньківською сільською  радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування Іваньківської сільської ради

Адміністратор ЦНАП

Кваліфікаційні вимоги (Адміністратор)

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста або бакалавра, вільне володіння державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 1 року.

Вимоги до компетентності

Вміння використовувати комп’ютерну техніку та програмне забезпечення, впевнений користувач ПК (Microsoft Word, Microsoft  Excel, MS Office, Internet), якісне виконання поставлених завдань, вміння працювати з інформацією, відповідальність, уважність до деталей, вміння працювати в стресових ситуаціях, вмінні працювати з людьми.

Знання законодавства.

Конституції України; законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про запобігання корупції", "Про адміністративні послуги", "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності", інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування, «Земельний кодекс».

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, надають до конкурсної комісії сільської ради наступні документи:

особова картка П-2ДС з додатками

копії документів про освіту (диплом та додаток)

копія паспорта (всі сторінки)

копія реєстраційної картки платника податків

копія трудової книжки, завірена за місцем роботи

копія військового квитка

дві фотокартки розміром 4 х 6

Прийом заяв до 15.02.2021 року

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається в Іваньківській сільській раді за адресою: с.Іваньки, вул.Ігоря Щербини, 35 тел. 32-2-31

Сільський голова                                  Л.М.Поліщук