22.04.2019 року Повідомлення про оприлюднення проектурішення Іваньківської сільської ради«Промісцеві податки і збори на 2020 рік»

про оприлюднення проекту рішення

Іваньківської сільської ради «Промісцеві податки і збори на 2020 рік»

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Іваньківська сільська рада повідомляє, що з метою одержання зауважень та пропозицій в мережі Інтернет на офіційному веб-сайті сільської ради: ivankivska.gromada.org.ua оприлюднено проект рішення сільської ради «Промісцеві податки і збори на 2020 рік», та аналіз його регуляторного впливу.

Зауваження та пропозиції до зазначеного комплекту документів прийматимуться від фізичних, юридичних осіб їх обєднань протягом 1 місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акту.

Зауваження та пропозиції надсилати до сільської ради на поштову адресу: с. Іваньки, Маньківський район, вул. Ігоря Щербини, 35, або електронну адресу: ivankyotg@gmail.com