Оголошення про конкурс на спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Іваньківської сільської ради

19.10.2021 року Оголошення про конкурс на вакантну посаду посадової особи органу місцевого самоврядування

Виконавчим комітетом Іваньківської сільської ради оголошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органу місцевого самоврядування:

- спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Іваньківської сільської ради

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на персональному комп’ютері.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

-     заява про участь у конкурсі

-     особова картка (форма П-2 ДС)

-     автобіографія

-     дві фотокартки розміром 4x6

-     копія документа про освіту

-     копія паспорта

-     електронна декларація про доходи за 2020 рік (як кандидата на посаду).

-     копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)

-    дві фотокартки 4х6 см.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу звертатися в Іваньківську сільську раду за адресою с. Іваньки вул.Ігоря Щербини,35

тел. 32-2-31

Термін подання документів 3О календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.

Прийом заяв до 18 листопада 2021 року