оголошення про конкурс на начальника відділу кадрів та архівного збереження

22.02.2021 року

Оголошення!

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою; вміння працювати на персональному комп’ютері.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Електронна декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік (як кандидата на посаду);

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6. Копія військового  квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту;

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. За додатковою інформацією щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці звертатись за адресою: с.Іваньки вул. Ігоря Щербини, 35, тел. 04747 32-2-31.