ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

11.05.2021 рік

ОГОЛОШЕННЯ!

Іваньківська сільська рада повідомляє про те, що 14.05.2021 року о 14.00 годині відбудеться чергове засідання  сесії сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ НА ЧЕРГОВУ 7 СЕСІЮ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1.Про затвердження програми розвитку та забезпечення функціонування системи оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій на період 2021-2023 років.

2.Про затвердження Програми виготовлення містобудівної та земельної документації території Іваньківської ТГ на 2021-2025 роки.3.

3.Про внесення змін в штатний розпис Іваньківської сільської бібліотеки  (вивести 0,5 ставки посадового окладу бібліотекаря).

4.Про надання матеріальної допомоги жителям громади.

5.Про реорганізацію Чорнокам’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іваньківської сільської ради Черкаської області.

6.Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 24.12.2020 року № 2-27/VІІІ «Про бюджет  Іваньківської територіальної громади на 2021 рік.».

7.Про виключення з базової мережі закладів культури Іваньківської ТГ Будинку культури у с. Юрпіль.

8.Про виключення з базової мережі закладів культури Іваньківської ТГ Будинку культури у с. Тимошівка.

9.Про включення до переліку земельних ділянок  комунальної власності, права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку для рибогосподарських потреб в с. Тимошівка Уманського району Черкаської області.

10. Про розробку детального плану території частин житлового кварталу та виробничої зони по вул. Федора Парія в с. Іваньки.

11.Про внесення змін до рішення Іваньківської сільської ради від 17.09.2019 р. № 30- 25/VІІ «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рябоконю А.Г.».

12. Про передачу у приватну власність земельної ділянки Сайнюк К.В.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Остроушко Володимиру Івановичу.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Костюк Тетяні Петрівні.

15. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Басову Максиму Олександровичу.

16. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Івченко Вікторії Сергіївні.

17. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

18. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Безверхій Віті Іванівні

19. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для садівництва.

20. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для садівництва.

21. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для городництва.

22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

гр. Милостивій  Наталії Ігорівні.

23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

гр.  Пономаренко Віталію Вікторовичу.

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

гр.Сагала Олександру Васильовичу.

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

гр. Сандрацькому Роману Миколайовичу.

26. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва гр. Бевзу Віктору Івановичу.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації

із землеустрою гр. Курієнку О.М.

28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації

із землеустрою  гр. Остроушко Станіславу Петровичу.

29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації

із землеустрою  гр. Поліщук Валентині Олександрівні.

30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

гр. Пономаренку Віктору Івановичу.

31. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

32. Про надання відпустки сільському голові.

33. Різне. Розгляд заяв.