ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

18.06.2021 рік

ОГОЛОШЕННЯ!

Іваньківська сільська рада повідомляє про те, що 25.06.2021 року о 14.00 годині відбудеться чергове засідання  сесії сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ НА ЧЕРГОВУ 10 СЕСІЮ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1. Про місцеві податки і збори на 2022 рік.
  2. Про встановлення ставок орендної плати за земельні ділянки на 2022 рік.
  3. Про надання матеріальної допомоги жителям громади.
  4. Про надання дозволу на списання основних засобів.
  5. Про внесення змін в рішення сесії сільської ради від 24.12.2020 року № 2-27/VІІІ «Про бюджет  Іваньківської територіальної громади на 2021 рік».

6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель с. Іваньки, с. Тимошівка Іваньківської сільської ради Черкаської області.

7. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку.

8. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку.

9. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

комунальної власності.

11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою що забезпечує еколого – економічне обґрунтування сівозміни та впорядкування  угідь.

12. Про включення до переліку земельних ділянок комунальної власності, права оренди на які виставляються на земельні торги окремими лотами та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою на земельну ділянку для рибогосподарських потреб в с. Іваньки Уманського району Черкаської області.

13. Про проведення земельних торгів у формі аукціону.

14. Про розірвання договору оренди на земельну ділянку.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сагало Олександру Васильовичу.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пономаренко Івану Хомичу.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Нозі Тамарі Тимофіївні.

18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мадюді Василю Івановичу.

19. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

20. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр.Остроушко Марії Миколаївни.

21. Про  затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

22. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

24. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства

гр. Савлук Галині Іванівні.

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для ведення індивідуального садівництва  гр. Дідик Валентині Василівні.

26. Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної

ділянки для ведення  індивідуального садівництва гр. Буртовому Віталію Анатолійовичу.

27. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації

із землеустрою гр. Васильченко Анатолію Панасовичу.

28. Про передачу у приватну власність земельної ділянки Сміщенко Юрію

Володимировичу.