ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАСІДАННЯ ЧЕРГОВОЇ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

41.12.2023 року

ОГОЛОШЕННЯ!

Іваньківська сільська рада повідомляє про те, що 22.12.2023 року о 10.00 годині відбудеться засідання чергової  сесії сільської ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ НА ЧЕРГОВУ 42 СЕСІЮ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

1. Про програму  соціального захисту населення та відзначення державних та професійних свят, пам’ятних дат в історії України, району та територіальної громади на 2024 рік.

2. Про програму розвитку та забезпечення  функціонування системи оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій на території Іваньківської сільської територіальної громади протягом періоду 2024-2028 років.

3. Про затвердження комплексної програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території об’єднаної територіальної громади, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2024 – 2025 роки.

4. Про затвердження програми протидії торгівлі людьми на  період до 2025 року.

5. Про внесення змін до рішення сільської ради від 20.03.2023 року № 33-2/VІІІ

«Про затвердження Програми «Допомога військовій частині А2648 Збройних Сил України, яка тимчасово дислокується на території  Уманського району

Черкаської області  на 2023  рік»»

6. Про  харчування дітей та батьківську плату в ЗДО Іваньківської сільської ТГ

та організацію харчування учнів у загальноосвітніх навчальних закладах

с.Іваньки, с.Крачківка у 2024 році

7.  Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 22.12.2022 року № 30-12/VIII   «Про бюджет Іваньківської сільської територіальної громади на 2023 рік (2351900000)».

8. Про встановлення надбавок і доплат до посадового  окладу, надання матеріальної допомоги та премії сільському голові

9. Про цільовий фонд Іваньківської сільської ради у 2024 році.

10. Про встановлення розміру допомоги на поховання.

11. Про встановлення ліміту бензину на службовий та орендований автомобілі.

12. Про затвердження штатного розпису виконавчого комітету Іваньківської сільської ради

13. Про затвердження рішень виконавчого комітету.

14. Про бюджет  Іваньківської сільської територіальної громади на 2024 рік.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Павленко Зінаїді Григорівні.