Оголошення про конкурс на директора опорного навчального закладу "Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іваньківської сільської ради Черкаської області"

25.06.2020 року                                         

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

опорного навчального закладу «Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іваньківської сільської ради Черкаської області»

Поліщук Леся Миколаївна, сільський голова, відповідно до свого розпорядження від 25 червня 2020 року № 42 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора опорного навчального закладу Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іваньківської сільської ради Черкаської області» оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади директора опорного навчального закладу «Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іваньківської сільської ради Черкаської області».

Конкурс проводиться відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника опорного навчального закладу «Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іваньківської сільської ради Черкаської області»., затвердженого рішенням Іваньківської сільської ради Маньківського району Черкаської області від 26 травня 2020 року № 40-12/VІІ.

Повне найменування закладу освіти: опорний навчальний заклад «Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іваньківської сільської ради Черкаської області»

Скорочене найменування: Іваньківська ЗОШ І-ІІІ ступеів

Місцезнаходження закладу освіти: 20132, Черкаська область, Маньківський район, с. Іваньки, вул. Ігоря Щербини, 6.

Найменування посади: директор опорного навчального закладу «Івваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іваньківської сільської ради Черкаської області».

Умови оплати праці: посадовий оклад, доплати, надбавки встановлюються відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002 №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26.09.2005 №557, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 жовтня 2005 р. за № 1130/11410, Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року № 102 та інших нормативних актів.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вільне володіння державною мовою, наявність вищої освіти ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти особа, яка: 1) є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена; 2) має судимість за вчинення злочину; 3) позбавлена права обіймати відповідну посаду; 4) за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення; 5) за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією; 6) підпадає під заборону, встановлену Законом України «Про очищення влади».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають особисто (або подає уповноважена ними згідно з довіреністю особа) до відділу освіти Іваньківської сільської ради (вул. Ігоря Щербини, 35, с. Іваньки Маньківського району Черкаськоїобласті) наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
 • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
 • копію паспорта громадянина України;
 • копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);
 • документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;
 • копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;
 • довідку про відсутність судимості;
 • довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;
 • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
 • інші документи на розсуд заявника, які підтверджують його професійні та/або моральні якості

Відповідальність за достовірність поданих документів несе заявник.

Уповноважена особа приймає документи за описом, копію якого надає особі, яка їх подає.

Особи, які не відповідають кваліфікаційним вимогам, а також ті, які не подали повного пакету документів, до конкурсного відбору не допускаються.

Кінцевий термін подання зазначених документів:15 год. 30 хв.24 липня 2020 року.

Дата, місце початку проведення конкурсного відбору: конкурсний відбір починається о 10 год 00  хв. 03 серпня 2020 року за наступною адресою: вул.. Ігоря Щербини, 35 с. Іваньки Маньківського району Черкаської області 20132.

Конкурсний відбір складається з таких етапів:

1) прийняття рішення про проведення конкурсу та затвердження складу конкурсної комісії;

2) оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

3) прийняття документів від осіб, які виявили бажання взяти участь у конкурсі;

4) перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

5) допущення кандидатів до участі у конкурсному відборі;

6) ознайомлення кандидатів із закладом освіти, його трудовим колективом та представниками батьківського самоврядування закладу;

7) проведення конкурсного відбору;

8) визначення переможця конкурсу;

9) оприлюднення результатів конкурсу.

Конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про повну загальну середню освіту», «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань і зразок ситуаційного завдання та критерії оцінювання тестувань і завдань додаються.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсіЦАРУК Майя Василівна, начальник відділу освіти Іваньківської сільської ради Маньківського району Черкаської області, телефон (04748) 32-2-42, електронна адреса ivankyotg@gmail.com

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь