Оголошення про начальника Фінансового відділу Іваньківської сільської ради

17.11.2020 року

Іваньківською сільською  радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

начальника Фінансового відділу Іваньківської сільської ради

Загальні вимоги до кандидатів:

- Громадянство України,

- Вища освіта відповідного професійного спрямування (економічна) не нижче ступеня спеціаліста.

- Стаж роботи за фахом в фінансовій сфері на державній службі чи в органах місцевого самоврядування не менше 5-ти років.

- Знання Конституції України, законодавства стосовно служби в органах місцевого самоврядування, Бюджетного кодексу, нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України та Міністерства фінансів України стосовно складання та виконання місцевого бюджету, одержання міжбюджетних трансфертів, практику їх використання.

- Знання основ діловодства, досконале володіння державною мовою;

- Впевнений користувач ПК,

- Досвід роботи з комп’ютерними спеціалізованими програмами  Microsoft Office Excel, АІС «Місцеві бюджети», «Logica».

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії  Іваньківської  сільської  ради такі документи :

заява про участь у конкурсі

особова картка П-2ДС з додатками

копії документів про освіту (диплом та додаток)

копія паспорта (всі сторінки)

копія реєстраційної картки платника податків

копія трудової книжки, завірена за місцем роботи

копія військового квитка

дві фотокартки розміром 4 х 6

подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається в Іваньківській сільській раді за адресою: с.Іваньки, вул.Ігоря Щербини, 35 тел. 32-2-31

Прийом заяв до 17.12.2020 року

Сільський голова                                  Л.М.Поліщук