#ЧистаЧеркащина2021: Голова ОДА оголошує велике прибирання по всій області

Всеобласну толоку оголошують на Черкащині 24 квітня. Вперше всі разом, великі й маленькі населені пункти, об’єднані територіальні громади, волонтерські та  громадські організації мають можливість одночасно долучитися до загальнорегіональної акції. Дотримуючись карантинних норм, жителі області вийдуть на визначену територію і подбають про її чистоту.

– Минулого тижня запропонував усім черкащанам зустрітися 24 квітня на набережній у Черкасах і трохи поприбирати. Але мені одразу ж почали писати жителі інших міст та сіл нашої області, які з задоволенням приєдналися б у себе на місцях. Розумію, що прибрати Дахнівку – дуже мало. Ми маємо прибрати всю Черкаську область! Тому плануємо долучити усі територіальні громади і зробити цю акцію спільною справою для всієї Черкащини. Також ми запускаємо спільний хештег – #ЧистаЧеркащина2021, – відзначив у себе на фейсбук-сторінці голова облдержадміністрації Олександр Скічко.

Мета заходу – нагадування кожному про необхідність зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля. Витратити годину часу на вихідних, щоб впорядкувати територію біля будинку разом із сусідами, зменшити використання пластику, не смітити на вулиці. Моральна відповідальність кожного допоможе зберегти цей світ прекрасним.

Для охочих взяти участь в обласній толоці вся актуальна інформація – за номером гарячої лінії (0472) 36-11-13.

Детальний план суботника чекайте в четвер.

Зробимо Черкащину чистою разом!