ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555, виконавчий комітет Іваньківської   сільської ради повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

Детальний план території частини житлового кварталу по провулку Садовий,1 в селі Іваньки для розміщення об’єктів і споруд телекомунікацій.

Детальний план території розроблений з метою деталізації та уточнення  положення генерального плану населеного пункту та визначення організації і розвитку частини території.

Ознайомитися з проектом детального плану територій можливо у відділі містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та  земельних відносин за адресою: с. Іваньки, вул. Ігоря Щербини,35.

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Іваньківської  сільської ради.

Підстава для розроблення:

Рішення Іваньківської сільської ради «Про розробку  детального плану території частини житлового кварталу по провулку Садовий,1 в с.Іваньки» № 14-19/VII від 17.09.2021 року.

Пропозиції громадськості приймаються протягом 30 днів з дати оприлюднення проекту детального плану, за адресою: с. Іваньки, вул. Ігоря Щербини,35, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних відносин.

Проект детального плану території частини житлового кварталу по провулку Садовий 1 в с. Іваньки для розміщення об’єктів і споруд телекомунікацій.