Відпочинок у "Прикарпатських зорях"

Дата: 17.07.2018 17:54

Відпочинок у "Прикарпатських зорях"

Фото без описуЗ 02  по 12 липня діти з  Іваньківської ОТГ  відпочивали  в оздоровчому таборі «Прикарпатські зорі» Івано-Франківської області. Було оздоровлено 40 дітей віком  від 9 до 16 років. Протягом десяти днів діти подорожували чудовим прикарпатським краєм, милуючись природою. Організатором поїздки виступила сільська рада. За рахунок коштів Іваньківської сільської ради було оздоровлено  8 дітей пільгових категорій:  діти – сироти, діти під опікою, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей. Спонсором відпочинку дітей погодився виступити М.Ф.Северин. Фото без описуДякуючи його допомозі, було оздоровлено більше дітей. Він придбав путівки для дітей своїх працівників, пайовиків. За кошти Миколи Федоровича було закуплено 11 путівок. Частина дітей поїхала відпочивати за рахунок співфінансування – половину вартості путівки оплатили батьки, іншу половину вартості путівки було оплачено за рахунок місцевого бюджету. Дітей до місця відправлення, станції Тараса Шевченка у м.Сміла, було доставлено автобусом Іваньківської громади та автобусом ПП «Северин», також дітей зустріли цими автобусами. Фото без описуПротягом десяти днів діти відвідали славне місто Яремче, в якому відвідали сувенірний ринок, на якому придбали пам’ятні сувеніри на згадку про Карпати, милувались місцевим водоспадом, у с. Слобода  відвідали криївку, де під проводом екскурсовода мали цікаву історичну подорож у минуле, відвідали музей писанки, найбільший греко - католицький  костел  України в місті Коломия. Ходили в одноденний похід в гори. Досягши вершини, милувались величчю Божого творіння – Карпат, смакували ягодами чорниці, ожини.

Цікавим і насиченим було життя дітей у таборі. Фото без описуПротягом зміни діти брали активну участь у конкурсах: міс, та містер табору, конкурс «Хто зверху», Квест, Циганська ніч, під час якої діти крали один в одного особисті речі, Королівська ніч, під час якої діти розмальовували один одного зубною пастою, помадою. Щовечора діти збиралися  в холі, і давали оцінку всім подіям і враженням, які були присутні протягом всього дня, оцінювали всих, починаючи від обслуговуючого персоналу до супроводжуючих. Кожен день закінчувався дискотекою. Втомлені, але надзвичайно задоволені, всі діти повернулись до своїх домівок.    Фото без описуВиконавчий комітет Іваньківської сільської ради дякує за допомогу в організації та придбанні путівок для дітей у табір «Прикарпатські зорі», за надану допомогу у підвезенні дітей до станції та привезенні дітей назад додому спонсору Северину Миколі Федоровичу.

Л.М. Драган