День працівників освіти

Дата: 04.10.2019 14:32

Фото без описуШановні освітяни  Іваньківської об’єднаної територіальної громади!

На початку жовтня відзначається  професійне свято працівників освіти. Вчитель і вихователь професія  для обраних. Бути вчителем, вихователем, наставником – це справжнє мистецтво, обрана за покликом серця наполеглива, чесна, натхненна праця, що збагачує світ мудрістю, знаннями, духовними цінностями.

Шановні колективи Іваньківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Крачківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, ЗДО «Веселка» с. Іваньки, ЗДО «Колосок» с. Крачківка, ЗДО «Ластівка» с. Березівка прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня працівників освіти! Від імені сільської ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету та від себе особисто бажаю Вам відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя.  Щиро вдячні Вам, шановні вчителі, за творчу, самовіддану працю, вiдповiдальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність.  Хай щедрою буде до Вас доля, а Вaшi серця зiгрiває довга людська пам’ять та  довiра.

З повагою сільський голова Леся Миколаївна Поліщук.