Ялинка вогниками грає, з Новим Роком всіх вітає

Дата: 02.01.2020 15:58

Ялинка вогниками грає,

з Новим Роком всіх вітає

Фото без описуНовий рік - період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового та неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі діти і дорослі з нетерпінням чекали цього дня.

Вже стало традицією святкування Новорічної ночі у Іваньківській громаді. Починаючи з 19 години вечора 31 грудня відбулися новорічні  вечори для жителів громади с. Крачківка, с. Березівка, а кульмінацією зустрічі Нового 2020 року стало святкування новорічної ночі у с. Іваньки. Дід Мороз, Снігуронька, жива музика, конкурси, ігри, смачна кава, чай, солодощі – все це було для всіх присутніх.

Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій виступаючим та глядачам.Фото без опису

На початку кожного свята, зі словами привітання,  до  гостей  зверталася  голова громади Поліщук Леся Миколаївна,  яка вітала усіх із чудовими святами. Леся Миколаївна подякувала спонсорам свята, які люб’язно долучились до організації дозвілля жителів громади у новорічну ніч. Це:директор  ТОВ «Дзензелівське» Северин Микола Федорович , Христоріз Сергій Іванович Буртовий Михайло Дмитрович, Карпенко Наталія Валентинівна, Капітонов Сергій Іванович, Остроушко Григорій Якович, Сидоренко Міна Григорівна, Коркін Юрій Юрійович, Яротник Олег Віталійович.

Святкування, яке принесло багато позитивних вражень та емоцій дітям та дорослим, продовжувалось до самого ранку і завершилось  новорічною дискотекою.

Фото без описуЗакінчилось свято позитивним настроєм, адже у цю ніч навіть дорослі вірять у чудеса.