УВАГА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Дата: 18.04.2020 14:04

ОГОЛОШЕННЯ!

Місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Іваньківської сільської ради(протокол №8 від 17.04.2020р.), на підставі протоколу Регіональної комісії ТЕБ та НС Черкаської ОДА від 17.04.2020 року № 19 повідомляє:

Тимчасово, у період з 13 год. 00 хв. 18 квітня до 6 год. 00 хв. 21 квітня 2020 року,

ЗАБОРОНИТИ на території Іваньківської ОТГ проведення за участі громадян релігійних заходів (богослужінь, молебнів,релігійних обрядів, церемоній, тощо) у культових будівлях, на власних та прилеглих територіях.

ДОПУСКАЄТЬСЯ проведення священнослужителями релігійних заходів (богослужінь, молебнів, релігійних обрядів, церемоній, тощо) у культових будівлях без присутності громадян за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

Будьте всі здорові!

З повагою, сільський голова Поліщук Л. М.

ОГОЛОШЕННЯ!

Будьте всі здорові!

З повагою, сільський голова Поліщук Л. М.