Основне завдання – попередити поширення інфекції, – Людмила Кравченко на засіданні комісії ТЕБ та НС

Дата: 04.05.2020 11:19

Автор

Фото без описуДиректорка Черкаського обласного лабораторного центру МОЗ України, головна державна санітарна лікарка області Людмила Кравченко на засіданні регіональної комісії з питань ТЕБ та НС:

– Основне завдання на сьогодні попередити поширення інфекції та забезпечити санітарний та епідемічний добробут населення на території області. Рішення ж Черкаського виконкому може призвести до ускладнень епідемічної ситуації як у місті, так і в області в цілому. Щодня лабцентр отримує для дослідження більше 500 зразків біоматеріалів від контактних  осіб, хворих із підозрою на коронавірус. Цієї п’ятниці надійшла 1 тисяча зразків. На сьогодні 70 медиків інфікованих в області, з них 22% – в Черкасах. Працюємо майже цілодобово. Тому зараз зупинити карантинні заходи вважаю недоцільним. Усі країни виходять із карантину поступово, тож переконана маємо притримуватись відповідної Постанови КМУ.

Автор статті