Як на Черкащині послаблюють протиепідемічні заходи

Дата: 15.06.2020 08:35

Як на Черкащині послаблюють протиепідемічні заходи

Автор

Фото без описуЗ 10 червня в області послаблюють протиепідемічні заходи Відучора почав діяти черговий етап послаблення карантинних заходів з врахуванням результатів оцінки поточної епідемічної ситуації на Черкащині.

Зокрема:

дозволяється діяльність закладів культури, зокрема з прийманням відвідувачів за рішенням власника (органу управління), у тому числі культурних заходів, за умови перебування не більше однієї особи на 5 кв. метрах площі приміщення, де проводиться захід;

дозволяється діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні ознакам для послаблення протиепідемічних заходів протягом трьох днів поспіль регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій збирається позачергово та приймає рішення про скасування послаблення деяких протиепідемічних заходів виходячи з результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в регіоні.

Автор статті