Герої України та члени їх сімей, які проживають на Черкащині, отримують грошову винагороду

Дата: 18.06.2020 08:23

Автор

Фото без описуГерої України та члени їх родин, удостоєні ордена «Золота зірка», відповідно до постанови КМУ від 26.02.2020 № 144 отримують грошову винагороду. Виплату поки що отримали лише члени сімї одного Героя України, що проживають на Черкащині, інформують у Департаменті соціального захисту населення ОДА.

Виплату здійснюють у сумі 52,5 тис. грн. Додамо, нині в Черкаській області налічується 8 осіб, що мають звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка», з них 7 осіб посмертно.

Зазначена грошова винагорода виплачується Герою України в 50-кратному розмірі прожиткового мінімуму, установленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, в якому присвоєно звання Герой України, або рівними частинами членам сім’ї, якщо її не було виплачено Герою України у зв’язку з його смертю (загибеллю).

Автор статті