Розпорядження сільського голови про скасування конкурсу

Дата: 16.12.2020 09:45

ІВАНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МАНЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ  ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

20132  с. Іваньки  Маньківського району  Черкаської області  вул. Ігоря Щербини ,35       тел. 32-2-42

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

11.12.2020                                                                      № 5-ОД

Про скасування конкурсу на

заміщення вакантної посади

посадової особи місцевого самоврядування

Керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на підставі п. 4 рішення сесії Іваньківської сільської ради  від 11.11.2020 року № 48-3/VІІ «Про створення юридичної особи - Фінансового відділу Іваньківської сільської ради» згідно якого призначено т.в.о.  начальника Фінансового відділу Іваньківської сільської ради Медюк Катерини Леонідівни, вважаю за необхідне:

1.Скасувати проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - начальника Фінансового відділу Іваньківської сільської ради;

2.Секретарю Іваньківської сільської ради Почапській Г.В. подати повідомлення про скасування проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування - начальника Фінансового відділу Іваньківської сільської ради.

3.Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження сільського голови від 17.11.2020  року № 79-ОД «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування ».

4. Контроль за виконанням цього розпорядження  покласти  на керуючого справами   (секретаря) виконавчого комітету сільської ради Джуглю Т.Г.

Сільський  голова                                        Л.М.Поліщук

З розпорядженням ознайомлені:                      Т.Г.Джугля