Проєкт «Норвегія - Україна», UKR - 20/002 (NUPASS)«Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему»

Дата: 26.01.2022 09:55
Кількість переглядів: 1400

Фото без описуПроєкт «Норвегія - Україна», UKR - 20/002 (NUPASS)«Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему»

Основу проєкту складає професійна перепідготовка цільової групи на цивільні спеціальності, що користуються попитом на ринку праці України, сприяння учасникам проекту у соціальній адаптації до умов життя у громадянському суспільстві. Виконавцями основної частини проекту є навчальні заклади України і норвезький університет NORD, які організовують і здійснюють професійну перепідготовку учасників проекту за обраними спеціальностями в обсязі 500 академічних годин. В результаті виконання завдань курсової перепідготовки випускники отримують три документи: свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка (від навчального закладу України), спільний сертифікат університету NORD та українського навчального закладу, спільний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.
Цільова аудиторія проекту:
- кадрові військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, які завершують службу в поточному році,
- кадрові військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені в запас або відставку протягом останніх трьох років і мають стаж служби не менше 10 років,
- учасники бойових дій,
-члени сімей (чоловік/дружина) всіх трьох вищевказаних категорій,
- члени сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік/дружина).
У ході соціальної адаптації учасники проєкту отримують допомогу у правовій адаптації, психологічній адаптації, а також сприяння в працевлаштуванні та організації власного бізнесу.
У Черкасах Черкаський державний технологічний університет, на правах партнера, здійснюватиме підготовку на курсах «Основи підприємництва: відкриття власного бізнесу».
Керівник проєкту від ЧДТУ – завідувачка кафедри соціального забезпечення ЧДТУ Інна Журба (контактний номер +380931072287).
Керівник проекту від ГО "МЕЖА.ЮА" Тимошенко Олександр.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь