Державна казначейська служба України інформує

Дата: 18.02.2022 15:55
Кількість переглядів: 1983

З метою забезпечення прозорості та відкритості підготовки Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2022–2024 роки Комісією з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання Антикорупційної програми Державної казначейської служби України прийнято рішення про проведення публічного громадського обговорення Проекту із залученням до цього процесу клієнтів органів Казначейства, представників  громадських організацій, закладів освіти та наукових установ, громадських експертів та інших зацікавлених осіб (далі - представники).

Проект 14.02.2022 року розміщено  на веб порталі Казначейства.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у обговоренні Проекту  Антикорупційної програми Державної казначейської служби України на 2022–2024 роки.

З урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 No 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», просимо  зауваження та пропозицій до Проекту надсилати на електронну адресу управління Державної казначейської служби України у Маньківському районі :  office.mank@ck.treasury.gov.ua     до 23 лютого 2022 року.