Оголошення про проведення конкурсу координаційних менеджерів параюристів.

Дата: 17.02.2023 12:29

Фото без описуОголошення про проведення конкурсу координаційних менеджерів параюристів.

Оголошено конкурс ВБО "Українська фундація правової допомоги" у співпраці з Координаційним центром, за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта. Оголошується конкурсний відбір координаційних менеджерів/-ок параюристів у 5 регіонах: Північ (Житомирська, Київська, Чернігівська, Сумська області); Південь (Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька області); Захід (Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська, Тернопільська, Волинська, Рівненська, Чернівецька області); Схід (Харківська, Луганська, Донецька області); Центр України (Вінницька, Черкаська, Кіровоградська, Полтавська, Дніпропетровська області). Запрошуються параюристи та параюристки (волонтери), які працюють в громадах,  мають налагоджену співпрацю з організаціями, що надають правову,соціальну, благодійну допомогу, а також з іншими параюристами в регіоні.

Серед завдань координаційних менеджерів:

* організація роботи команди параюристів у регіоні для надання правової інформації та іншої допомоги

* налагодження процесу переадресації людей, які потребують спеціалізованої допомоги, від параюристів до соціальних служб, благодійних організацій, бюро правової допомоги (у разі потреби)

* фіксації тем і запитань, з якими люди звертаються до параюристів,
* опис фабул звернень до параюристів у регіоні та публікація їх в додатку для параюристів
https://paralegal.in.ua [1]

* підготовка методичних матеріалів, які будуть корисними іншим пара юристам в роботі.

Умови співпраці: укладання договору щомісячно, починаючи з березня 2023 року.

Як взяти участь:

* Надіслати мотиваційний лист з поміткою "Конкурс для координаційних менеджерів" на електронну пошту info@ulaf.org.ua

* Надіслати підтвердження співпраці з соціальними службами, благодійними організаціями, бюро правової допомоги. Таким підтвердженням можуть бути "Домовленості про співпрацю та взаємодію", підписані у відповідних організаціях  Вашого регіону.

Перевагою є участь у мережевих об'єднаннях параюристів в Україні: мережі громадських радників, волонтерів БПД, параюристів, які працюють з групами, вразливими до ВІЛ та інші. ДАТА ЗАВЕРШЕННЯ КОНКУРСУ: 27 лютого 2023 року.

Конкурс оголошено ВБО "Українська фундація правової допомоги" у співпраці з Координаційним центром, за підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта