На Черкащині триває відбір природоохоронних проектів

Дата: 20.02.2023 15:06

В області відбирають проєкти із фінансування природоохоронних заходів у 2023 році. Пропозиції приймають до 22 лютого 2023 року від структурних підрозділів Черкаської обласної військової адміністрації, районних державних адміністрацій, сільських, селищних, міських рад територіальних громад.

Пропозиції необхідно надати до Управління екології та природних Черкаської обласної державної адміністрації не пізніше визначеного терміну, за формою, що додається (адреса: вул. Вернигори, 17, м. Черкаси, 18008, тел./факс: (0472) 63 36 55, 63 09 07; e-mail: 38715482@ck.gov.ua).

Звертаємо увагу, при плануванні та наданні на розгляд природоохоронних заходів, що фінансуватимуться за рахунок коштів обласного бюджету, обов’язковими умовами є:

–  наявність заходу в обласній програмі охорони навколишнього природного середовища на 2021-2027 роки: https://www.oblradack.gov.ua/materiali-chergovoyi-sesyi-oblasnoyi-radi;

– відповідність постанові Кабінету Міністрів України від 17.09.1996 № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів»»;

– спрямованість заходу на вирішення екологічних проблем громади із зазначенням екологічного ефекту (виняток становлять об’єкти, реалізація яких здійснюється протягом кількох бюджетних періодів, в зв’язку з їх великою вартістю);

– співфінансування заходу з бюджетів місцевого самоврядування.

До звернення з пропозицією про виділення коштів додаються: кошторис витрат, гарантійний лист про співфінансування, копії звітів про результати експертизи проектів будівництва відповідно до статті 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (у разі необхідності), копія висновку з оцінки впливу на довкілля для об’єктів (діяльності), що підпадають під дію Закону.