“Ніч із суцільною тривогою, але під надійним захистом наших воїнів Повітряних Сил”, – Ігор Табурець

Дата: 09.03.2023 16:43

Попри нічну тривогу ситуація на Черкащині стабільна та контрольована в усіх сферах. Про це інформує начальник ОВА Ігор Табурець.

-Для нашої області минулось без ворожих атак, але із запобіжними відключеннями тепло- та енергомереж, – повідомив очільник області. – Натепер усе відновлено.

Додамо, що цієї ночі ворог знову здійснив масований обстріл України з повітря: 81 пуск ракет різного базування та 8 пусків ударних БпЛА “Shahed-136/131”.

Як інформує Командування Повітряних Сил ЗСУ, із 48 крилатих ракет Х-101/Х-555, “Калібр” знищено 34, а також 4 БпЛА “Shahed-136/131”. Внаслідок організованої протидії 8 керованих авіаційних ракет Х-31П та Х-59 не досягли своїх цілей.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: