Максимум інформації – в одному місці: на Черкащині працюють над онлайн-платформою для воїнів та їхніх родин

Дата: 27.03.2023 15:24

У Черкаській ОВА спільно з компанією McLaut активно працюють над новою інформаційною онлайн-платформою для воїнів та їхніх родин. Його обіцяють незабаром представити на загал.

Зараз же онлайн-навігатор – на етапі активного наповнення розділів, відзначив очільник області Ігор Табурець.

– У мережі, на офіційних ресурсах є великий масив інформації для військових, – пояснив очільник області. – Зрозуміло, що кожна служба веде свій напрям. Водночас вважаю, що наші захисники, особливо ветерани, не повинні витрачати багато часу на пошук потрібного. Принципи доступності та зручності в цьому питанні – надважливі. Нам важливо акумулювати максимум інформації – в одному місці.

На онлайн-ресурсі будуть представлені алгоритми пошуку зниклих безвісти, набуття статусу ветерана війни, переліки пільг як державного рівня, так і в розрізі тергромад Черкащини, медична допомога та реабілітація, пенсійне забезпечення та багато інших інструментів. Окрім того, будуть доступні зразки звернень і процесуальних документів, потрібні контакти.