«Безпека та якість – ключові принципи роботи освітньої галузі», – Ігор Табурець

Дата: 07.04.2023 09:17

Інноваціям є місце і під час війни. Особливо в освітній сфері. А ключовими принципами роботи галузі нині є безпека та якість. На цьому наголосив очільник області Ігор Табурець під час фестивалю інноваційних педагогічних технологій у Черкасах.

– Разом із освітянами ми постійно шукаємо інструменти, як стати ще стійкішими та міцнішими, – додав начальник ОВА. – Зокрема, спільно із громадами продовжуємо перетворювати наші заклади освіти на локації безпеки: уже 83% з них працюють в очному і змішаному режимі по області. Порівняно з початком навчального року, цей показник збільшився на 23%.

Крім цього, освітяни Черкащини, попри війну, впроваджують розвиткові проекти. Це – STEAM-освіта, робототехніка, освітні хаби, класи безпеки та ін.

-Це цінно! – зауважив Ігор Табурець. – Дякую громадам за підтримку таких ініціатив. Зокрема, керівництву обласного центру. Ми ставимо собі високу планку і працюємо, щоб її досягнути. Разом із усіма освітянами Черкащини. Заради наших дітей!

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: