Епідемічна ситуація щодо поширення COVID-19 на Черкащині

Дата: 11.04.2023 09:13

Всього з початку пандемії в області зареєстровано 200 818 випадків захворювання на COVID-19, із них дітей – 14 734.

За останній тиждень зареєстровано 868 випадків захворювання  на COVID-19. Це на 7,2% менше, ніж за попередній тиждень.

Порівняно з минулим тижнем серед дітей спостерігається збільшення рівня захворюваності майже на 16%.

Одужало всього хворих – 196 261, за тиждень – 876.

Від ускладнень коронавірусної інфекції померло 3 260 хворих, за звітний період – 4.

Всього за тиждень проведено досліджень методом ПЛР – 841 та ІФА – 15.

Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб звертає вашу увагу, що при появі симптомів ГРВІ важливо зробити тест на COVID-19, а єдиним способом захиститися від важкого перебігу хвороби була і залишається вакцинація.

За інформацією ДУ “Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб “