Запрошуємо жінок-фермерів взяти участь у безкоштовній освітньо-грантовій програмі

Дата: 12.04.2023 14:29

Вважаючи людське життя найвищою цінністю та категорично засуджуючи війну як спосіб вирішення конфліктів, міжнародна сільськогосподарська науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience оголосила про проведення освітньо-грантової програми для жінок-фермерок TalentA-2023 задля зміцнення та розвитку жіночого фермерства в умовах повномасштабної війни.

Програма допоможе учасницям отримати доступ до інформації, яка б допомогла їм забезпечити життєздатність власного бізнесу в умовах війни відповідно до практик сталого розвитку, а також надасть їм можливість виграти гранти на загальну суму понад 1 мільйон гривень для зростання власного бізнесу та соціальної підтримки своїх громад.

Реєстрація для участі в програмі триватиме до 30 травня 2023 року.

Посилання для реєстрації: bit.ly/3mENlqf.
   Більше інформації про програму за посиланням: https://bit.ly/41SG7iq.

Участь у Програмі є безкоштовною, але її мета – дати знання та ідеї саме тим, хто прагне розвитку та вдосконалення.