Повідомлення про проведення громадських слухань під час розроблення детального плану території в селі Березівка

Дата: 10.05.2023 08:49

про проведення громадських обговорень під час розроблення

детального плану території в селі Березівка

Відповідно до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»    15.05.2023  о 14.00  в адмінбудинку  за адресою:                                    с. Іваньки,  вул. Ігоря Щербини,35 відбудуться громадські слу­хання щодо врахування    гро­мадських інтересів під час роз­роблення містобудівної       докуме­нтації:

Детальний план території частини житлової та громадської забудови обмеженої вул. Шевченка та річкою Гірський Тікич

Містобудівну документа­цію розроблено відповідно до  ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі   рішення Іваньківської сільської ради «Про розробку  детального плану території частини житлової та громадської забудови обмеженої вул. Шевченка в с. Березівка» № 28-12/VIIІ від 22.09.2022 року.

Виконавчий комітет Іваньківської сільської ради