Від Черкащини – Херсонщині: Ігор Табурець про допомогу незламній області

Дата: 23.06.2023 15:20

Черкащина продовжує допомагати Херсонській області оговтуватися від наслідків чергового російського терору. Про це повідомив начальник ОВА Ігор Табурець.

На Херсонщині нині працює команда комунальників і робітників агропідприємств. Тут вони розчищають дороги, відновлюють електрику, ремонтують зруйноване.

– На поміч херсонцям поїхали з потрібною для цього технікою, – розповів Ігор Табурець. – Також готуємо нові вантажі з питною водою та продуктами. Кожен робить усе, що може. Бо українці своїх у біді не лишають! Вистоїмо і переможемо!

Нагадаємо, минулого тижня Черкащина доправила черговий вантаж підтримки до Високопільської тергромади, що на Херсонщині. Зокрема, це понад 20 тонн питної води,  продукти, ліки, корм для тварин.