Майже п’ятдесят тисяч адмінпослуг надали спеціалісти Держгеокадастру Черкащин

Дата: 08.11.2023 16:25

Протягом десяти місяців 2023 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надали 47923 адміністративні послуги в земельній сфері. Із них 19255 – безоплатні, що становлять 40,2% від усіх адмінпослуг, наданих землевпорядною службою Черкащини.

Серед безоплатних найпоширеніші: державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру (ДЗК) (15139 шт.) і внесення до ДЗК відомостей (змін до них) про земельну ділянку з видачею витягу – 2895 послуг.

Довідка:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.

За інформацією ГУ Держгеокадастру у Черкаській області