Ігор Табурець про ліквідацію наслідків негоди в області на ранок 27 листопада

Дата: 27.11.2023 15:59

На Черкащині продовжує вирувати негода. Над ліквідацією її наслідків усі профільні служби  працюють 24/7. Про це повідомив начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Як він зауважив, на ранок в регіоні 131 населений пункт залишається без світла, 54 з них – частково. Для оперативного відновлення енергопостачання залучено 139 бригад енергетиків.

–  На дорогах державного, територіального та місцевого значення задіяно понад 150 одиниць спецтехніки, – додав Ігор Табурець. –  Окрім того, працюють 42 одиниці техніки ГУ ДСНС області. Нею підсилимо і ресурс обласного центру для пришвидшення робіт із розчищення міста.

Водночас на місці ускладненого руху в Черкаському районі (м. Кам’янка) рятувальниками розгорнуто додатковий мобільний пункт обігріву. Посилено працюють патрульні.

З ночі тимчасово обмежений рух вантажного та громадського пасажирського транспорту на автодорогах області загального користування:

■ М-30 Стрий – Умань – Дніпро – Ізварине (через Вінницю, Кропивницький) (км 517+621 – 583+258);

■ Н-01 Київ – Знам’янка (км 123+687 – 242+004).