Дорогі захисники України! Шановні військовослужбовці, військовозобов’язані, працівники та ветерани Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2023 16:25

Від щирого серця вітаю вас з Днем Збройних Сил України! Сьогодні служити в лавах Збройних Сил − це справжній подвиг, бо немає більш благородної місії, ніж захищати свій народ і свою Батьківщину.

Це свято сильних, мужніх і сміливих людей. Служба у лавах Української армії − це не тільки професія, для більшості з вас − це справа всього життя. Ви захищаєте нашу країну, її національні інтереси, забезпечуєте спокій громадян.

Нині Україна пишається своїм військом і довіряє йому. На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Сила та міць української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках.

Дякую матерям, які виховали справжніх патріотів, що без остраху вдягли військову форму, і в цей час на передовій боронять нашу землю.

Від всього серця бажаю миру та спoкoю вам, дoрoгі захисники нашої держави, подальших успіхів у вдoскoналенні бoйoвoї майстерності, добра та достатку. Ваша мужність та сила духу здатні пoдoлати будь-які перешкоди.    Хай Господь Бог допомагає вам та вашим родинам!

За нами правда. З нами Бог. Перемога буде за нами!

Слава Героям! Слава Україні!

З повагою сільський голова                                   Леся ПОЛІЩУК