БЕЗОПЛАТНЕ ЗУБОПРОТЕЗУВАННЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Дата: 17.04.2024 09:49

БЕЗОПЛАТНЕ ЗУБОПРОТЕЗУВАННЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

Кабінет міністрів ухвалив постанову “Деякі питання реалізації пілотного проєкту щодо зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України”, якою передбачене безкоштовне зубопротезування ветеранів та учасників бойових дій.

Проєктом акта зокрема передбачено:

• надання медичних послуг із зубопротезування ветеранам та учасникам бойових дій за рахунок коштів державного бюджету;
  • затвердження Порядку використання коштів, передбачених у держбюджеті для реалізації цього пілотного проєкту;

Взяти участь у пілотному проєкті можуть заклади охорони здоров’я, які одержали ліцензію й уклали відповідний договір із Національною службою здоров’я України.

Запровадження такого механізму для пілотного проєкту дозволить реалізувати гарантовані законом соціальні права ветеранів та учасників бойових дій на безоплатне зубопротезування.

Станом на сьогодні  два заклади охорони здоров’я Черкаської області уклали  з НСЗУ договір про медичне обслуговування із зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України -   КНП «Смілянська міська стоматологічна поліклініка», м. Сміла, вул. Софіївська,2 та КНП «Черкаська обласна стоматологічна поліклініка», м. Черкаси, Соснівський район, вул. Грузиненка, 6/1.