Привітання сільського голови з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2024 09:22

Шановна Іваньківська громадо!

Щиро вітаю Вас з одним з найбільших свят незалежної України – Днем Конституції.

Двадцять вісім років тому, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, Верховна Рада прийняла Основний Закон України.

Конституція – це головний оберіг демократії та гарант соборності України.

Наскільки це важливий Закон в житті України та українців -  всі ми дуже добре зрозуміли та усвідомили 24 лютого 2022 року. Саме тоді стало очевидним й те, наскільки небезпечний для ворога наш Основний Закон, що він прагнув і прагне одного – знищити усі наші права та свободи, усі наші демократичні прагнення, нашу незалежність, нашу державність і нашу націю. Не вдалося йому це колись, не вдасться і тепер! Бо "ми народ, якого правди сила ніким звойована ще не була". Наша нація виросла на землі, що дихає історією, і ми завжди готові стояти пліч-о-пліч, захищаючи нашу українську землю та народ.

Дякую нашим Героям-захисникам, які на передовій стоять на смерть за наше конституційне право бути вільними та незалежними.

Наш святий обов’язок – відстояти державу та Конституцію. Відстояти на фронті та в тилу.

Зичу кожному хай буде міцним здоров’я, твердим дух та непохитною віра у власні сили й свою державу.

З вірою в Перемогу і вдячністю нашим воїнам!

Слава Україні!

З повагою сільський голоа Леся ПОЛІЩУК