Почалася реєстрація на вступні випробування для вступників на бакалавра

Дата: 05.07.2024 14:38
Кількість переглядів: 23

Фото без опису

Почалася реєстрація на згадані вступні випробування. Вона триватиме до 10 липня – для вступу на бюджет чи контракт, а до 25 липня – лише на контракт. Про це інформують у міністерстві освіти і науки України.

Реєстрація відбувається через електронний кабінет вступника, в модулі: «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)».

Заяви на вступні випробування дають можливість взяти участь у співбесідах (виключно з пільгами) та творчих конкурсах, а після їхнього успішного проходження – подати заяви на вступ до ЗВО (з 19 липня). Для цього треба буде обрати інший модуль – «Подача заяв на вступ».

Зверніть увагу: заяви на вступні випробування НЕ є заявами на вступ. Це різні типи заяв. Тож якщо ви вступаєте за співбесідою або творчим конкурсом, вам треба подати обидва ці типи заяв в електронному кабінеті.

Важливо: щоб знайти код конкурсної пропозиції, скористайтеся пошуком конкурсних пропозицій за посиланням https://vstup.edbo.gov.ua/offers/ За заданими параметрами система відобразить вам всі наявні конкурсні пропозиції, в кожній з яких є код КП (третій рядок).

Докладний алгоритм реєстрації заяв на вступні випробування можна переглянути у відповідних інструкціях:

Нагадуємо, що:

  • спеціальності з творчим конкурсом можна переглянути в Додатку 1 до Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2024 році;

  • у цьому ж документі визначено, які категорії вступників мають право на вступ за співбесідами замість НМТ/ЗНО (Розділ VIII. Спеціальні умови участі у вступній кампанії). Для зручності використовуйте файл «Категорії спеціальних умов вступу та документи для їхнього підтвердження» в блоці «Інформаційні матеріали» розділу «Вища освіта» на


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь