День районної ради

Дата: 17.08.2018 13:05

День районної ради

Відповідно до затвердженого графіку виїзних днів районних рад 15 серпня голова  районної ради Світлана Іванівна Лещенко  із робочою групою відвідала  с. Іваньки.

Голова  районної ради Світлана Іванівна Лещенко, завідувач оргсектором Віталій Іваніцький предметно ознайомилися з організацією роботи представницького органу влади, надали практичну допомогу у роботі зі зверненнями Іваньківської сільської ради,  в  наповненні офіційного сайту.

За участю сільського голови Лесі Миколаївни Поліщук робоча група завітала до дитячого садочка «Веселка», Іваньківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Відвідали с. Тимошівка, де розпочались ремонтні роботи по перекриттю даху будинку спеціаліста за рахунок коштів інфраструктурної субвенції.