Шановні ветерани, дорогі жителі Іваньківської громади!

Дата: 07.05.2019 10:28

Фото без описуШановні ветерани, дорогі жителі Іваньківської громади!

Сердечно вітаю вас з величним святом, яке об’єднує всі покоління нашого народу - Днем Великої Перемоги!
    Сьогодні свої вітання та слова вдячності ми адресуємо перш за все ветеранам-фронтовикам, трудівникам тилу, дітям війни – всім, хто на своїх плечах виніс тягар війни.
    Ви – покоління переможців! Ваше життя – достойний приклад самовідданої праці, невтомної енергії і витримки, взірець мудрості і справедливості, безмежної любові до Батьківщини.
    Дорогі ветерани! Низько вклоняємося вам за ваш подвиг, за вашу нескорену силу волі і духу.
    Міцного здоров’я вам, довгих років життя, родинного благополуччя, добра і мирного неба.

З повагою сільський голова  Леся Поліщук