Шановні освітяни!

Дата: 02.10.2020 10:01

Фото без описуДорогі світяни!

Сьогодні осінній день постукав до Вас у віконце і приніс чудове свято – День учителя! Саме вчитель завжди був і залишається взірцем високої духовної сили, ерудиції, інтелігентності, творчого горіння! Ви, як Сонце, даруєте тепло і любов своїм учням. Ви, як щедра природа, ділитесь із дітьми своїм життєвим досвідом і безцінними знаннями. Ви крок за кроком ведете дітей до вершин Країни Знань. У цей прекрасний осінній день наша громада радо вітає Вас із професійним святом – Днем учителя! Бажаємо професійних і творчих злетів у Вашій нелегкій, але потрібній справі, терпіння, оптимізму, міцного здоров’я. Ласкавої Вам долі, світлої радості і сили. Нехай нелегке, але благородне вчительське ремесло приносить Вам справжнє задоволення!

З повагою Іваньківська ОТГ