З Новим роком

Дата: 31.12.2020 11:16

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим 2021 роком та Різдвом Христовим!

Нехай з останніми хвилинами Старого року Вас покинуть турботи та негаразди, а прийдешній рік  увійде у Вашу оселю щедрим і бажаним гостем, примножить здобутки кожної сім’ї, додасть міцного здоров’я та удачі, принесе достаток, довгоочікуваний мир, стабільність, єдність та впевненість у завтрашньому дні.

Щиро бажаю, щоб у Ваших душах ніколи не згасав вогонь надії, любові і добра! Нехай завжди з Вами буде Господь, а дорогу у майбуття нехай осяває яскрава Різдвяна Зірка, даруючи життєву силу і натхнення на здійснення усіх задумів, сподівань, професійних досягнень та творчих здобутків!

Веселих Вам Різдвяних свят, смачної куті, щедрої коляди та щасливого Нового року!

З повагою,

голова громади                                                                       Леся ПОЛІЩУК