Повідомлення про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території в селі Іваньки

Дата: 24.05.2022 12:31

про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів

під час розроблення детального плану території в селі Іваньки

Відповідно до норм статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»    10.06.2022  року о 10.00  в адмінбудівлі Іваньківської сільської ради  за адресою: с. Іваньки,     вул. Ігоря Щербини,35 відбудуться громадські слу­хання щодо врахування  гро­мадських інтересів під час роз­роблення містобудівної       докуме­нтації:

«Детальний план території частин житлового кварталу та виробничої зони по вулиці Федора Парія в селі Іваньки»

«Звіт про стратегічну екологічну оцінку»

Містобудівну документа­цію розроблено відповідно до  ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування та забудова територій», Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», на підставі   рішення Іваньківської сільської ради «Про розробку  детального плану території частин житлового кварталу та виробничої зони  по вул. Федора Парія в с.Іваньки» № 7-11/VIIІ від 14.05.2021 року.