Особливості вступу до «Гвардії наступу» обговорили на нараді з громадськими організаціями Черкащини

Дата: 28.02.2023 09:50

Час повертати своє. В області триває набір до лав «Гвардії наступу». У деталях про цю рекрутингову кампанію розповів начальник ОВА Ігор Табурець разом із колегами з Нацполіції області, Нацгвардії та Держприкордонслужби на зустрічі із представниками громадських організацій області.

– Нам потрібна всебічна підтримка і комунікація, – наголосив посадовець. – Наш досвід ще у 2014 році показав, що добровольці формують підрозділи, які вирізняються своїм бойовим духом, досягненнями та переможними боями. Приєднуйтеся!

Нагадаємо, що в Україні триває набір добровольців до спеціальних бригад: «Лють», «Сталевий кордон», «АЗОВ», «Червона калина», «Рубіж», «Кара-Даг», «Буревій» і «Спартан». Їхня ціль – посилити українські сили оборони й остаточно знищити ворога.

Усі подробиці є на сайті storm.mvs.gov.ua або ж у ЦНАПах:

• Черкаси: вул. Благовісна, 170
  • Сміла: вул. Незалежності, 37
  • Умань: вул. Чорновала, 32/6
  • Жашків: вул. Захисників України, 17
  • Звенигородка: вул. Івана Сошенка, 47.
  • Золотоноша: вул. Незалежності, 40.