Поліцейським Уманщини розповіли про умови вступу до штурмової бригади “Гвардія наступу”

Дата: 28.02.2023 09:52

Про умови вступу до штурмової бригади “Гвардія наступу” йшлося під час зустрічі регіонального представника від бригади “Лють” Андрія Пєстрєцова з правоохоронцями Уманського районного управління поліції.

Нагадуємо, що на території Черкащини триває відбір до об’єднаних штурмових бригад. Основу таких підрозділів складатимуть діючі поліцейські.

– Бійці підрозділу братимуть участь у штурмових діях, знищенні ворога, знешкодженні диверсійних груп, аеророзвідці, заходах територіальної оборони та стабілізаційних заходах на звільнених територіях, –  зазначив Андрій Пєстрєцов. – Одна з головних ознак, що відрізняє нас від ворога — любов до країни та бажання захистити й повернути своє.

Як долучитися?

1. онлайн на storm.mvs.gov.ua