Як скласти ЄДКІ поза межами України: Алгоритм дій для студентів

Дата: 05.04.2023 11:43
Кількість переглядів: 133

Вітчизняні та іноземні студенти, які перебувають поза межами України, на час дії воєнного стану можуть здати Єдиний державний кваліфікаційний іспит (ЄДКІ) за місцем свого перебування або проживання.

Тож розповідаємо, яка послідовність дій для здобувача освіти, який складатиме іспит КРОК 1, іспит з англійської мови професійного спрямування та іспит КРОК 2 за межами території України:

  1. Повідомте заклад освіти, у якому ви навчаєтеся, назву країни, у якій ви складатимете іспит.
  2. Відслідковуйте на вебсайті ДНП «Центр тестування» інформацію щодо місць знаходження центрів сертифікаційного тестування у обраній вами країні.
  3. Через вебсайт ДНП «Центр тестування» у розділі Графік іспитів інформацію щодо дати проведення іспитів у центрах сертифікаційного тестування за межами території України.
  4. Далі отримайте у закладі освіти свій унікальний ID-код здобувача для реєстрації та складання іспитів. ID-код здобувача надається Центром тестування до закладу освіти.
  5. Використовуючи ваш унікальний ID-код зареєструйтеся на сторінці центру сертифікаційного тестування на складання іспиту, вибравши назву іспиту, локацію центру сертифікаційного тестування, дату та час складання.

Нагадуємо, що мова йде про ухвалену урядом України постанову «Про внесення змін до Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань “22 Охорона здоров’я”». Таке рішення забезпечить реалізацію права кожного на здобуття вищої освіти.

За інформацією Міністерства охорони здоров’я України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь