У І кварталі ФДМУ залучив від приватизації у держбюджет рекордну суму за останні 10 років

Дата: 26.04.2023 13:21

Держбюджет отримав від приватизації 902 млн грн. Це найкращий показник роботи Фонду держмайна за останні десять років. Про це інформують у ФДМУ.

Для порівняння, у першому кварталі минулого року держбюджет отримав 297 млн грн – тоді приватизація зупинилася 24 лютого через початок повномасштабного вторгнення, а у 2021 – 530 млн.

В середньому за перший квартал протягом останнього десятиліття приватизація приносила 234 млн грн.

Серед визначних продажів у першому кварталі – приватизація першого морського порту в історії України. За «Усть-Дунайськ» вдалося залучити 201 млн грн у держбюджет.

Сторонибабський спиртзавод став одним з найбільших продажів І кварталу 2023 року. Його вартість зросла у 2,7 раза – до 142 млн грн.