Єдиний реєстр зброї відсьогодні повноцінно працює

Дата: 23.06.2023 15:19

Єдиний реєстр зброї відсьогодні повноцінно працює. Про це повідомив Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

“Це один із важливих дедлайнів, які я публічно ставив і для себе, і для всієї команди МВС. І ми це зробили: Єдиний реєстр зброї відсьогодні повноцінно працює. Основними перевагами впровадження ЄРЗ є те, що громадяни зможуть легко отримувати інформацію про свою зареєстровану зброю. Окрім того, завдяки діджиталізації послуг у сфері обігу зброї процедура отримання дозволів буде спрощена”, – зазначив Ігор Клименко.

Єдиний реєстр зброї передбачає також створення Електронних кабінетів. Тож українці зможуть отримати послугу, не виходячи з дому, без відвідування органу Нацполіції, шляхом подачі документів через “Єдине вікно громадянина” https://services.mvs.gov.ua або у магазині з продажу зброї.

Також створено додатковий канал зв’язку з громадянами для роз’яснення питань стосовно нововведень.

Контакт-центр ЄРЗ: 044-33-44-035

Чат-бот Єдиного реєстру зброї у Телеграмі @arms_mvs_bot