Майже пів тисячі аграріїв області залучили кредити на розвиток господарства

Дата: 22.11.2023 16:05

З початку року 476 аграріїв Черкаської області отримали понад 5,2 млн гривень банківських кредитів на розвиток господарств. З них 346 підприємств залучили більше 1,6 млн гривень за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%». Про це інформують у Департаменті агропромислового розвитку ОДА.

Відповідно до Порядку надання державних гарантій на портфельній основі, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14.07.2021 № 723 (із змінами), обсяг залученого кредиту/кредитної лінії під портфельні гарантії у розмірі до 80% становить 455 927,90 тис. гривень.

Найбільші обсяги залученого кредиту /кредитної лінії по всіх програмах кредитування) для сільськогосподарських товаровиробників видали «Приватбанк», «Райффайзен Банк» та «Ощадбанк».

Процентна ставка за укладеними кредитами/кредитними лініями становить:

• мінімальна – 0,01%;
  • максимальна – 38 %.