На Черкащині воїнів Сухопутних військ привітали із професійним святом

Дата: 13.12.2023 10:52

12 грудня, Україна відзначає День Сухопутних військ. Із військовими у день їхнього професійного свята зустрівся начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Очільник області подякував захисникам і захисницям за службу. Принагідно вручив військовим відзнаки від Верховного Головнокомандувача.

– Сухопутні війська – гордість і міць українського війська, – наголосив Ігор Табурець. – Щодня вони женуть ворога з нашої землі. І дарують нові світанки нашій країні. Вітання побратимам! Сил і стійкості в битві за Україну! Ми зобов’язані перемогти в пам’ять про наших полеглих захисників і захисниць, а також усіх українців, чиї життя забрали російські окупанти.

Офіційну інформацію читайте на наших ресурсах: