Реєстрація на НМТ-2024 триватиме до 11 квітня

Дата: 01.04.2024 16:12
Кількість переглядів: 62

Фото без опису

Реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ) триватиме до 11 квітня включно. Про це інформують в МОН України.

Реєстрація для участі в НМТ розпочинається зі створення персонального кабінету за допомогою спеціального сервісу, який розміщений на вебсайті УЦОЯО.

Цьогоріч реєстрація відбувається безпаперово.

Також створити персональний кабінет і надіслати документи вступники можуть через мобільний застосунок Дія. Важливо мати ID-картку або закордонний паспорт у Дії для автоматичного заповнення паспортних даних.

Як це працює?

  1. На сторінці спеціального сервісу «Реєстрація для участі в НМТ» після ознайомлення із запропонованими документами потрібно натиснути на кнопку «Розпочати реєстрацію».
  2. Виберіть опцію «Створити за допомогою Дії».
  3. Скануйте QR-код за допомогою Дії і підтвердіть відправлення даних.
  4. Заповніть форму реєстрації, зазначивши всі потрібні дані: контакти для зв’язку, оберіть предмети й місце складання мультитесту. Якщо ви випускник 2024 року, завантажте довідку з місця навчання, а якщо закінчили школу в попередні роки, — копію атестата чи свідоцтва про повну загальну середню освіту.

Використовуйте Дія.Підпис для авторизації у вашому персональному кабінеті.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь